FJØRD žuvų taukų naudojimo privalumai

PRIEKŠROCĪBAS

KĀPĒC FJORD
STRONG OMEGA-3?

Īpaši augstas koncentrācijas omega-3,

iegūta no sīkām, treknām savvaļas zivīm, kurās dabiski omega-3 daudzums ir viens no visaugstākajiem. FJORD STRONG OMEGA-3 sastāvā ir sasniegts 70 % polinepiesātināto taukskābju omega-3 daudzums.

Sertificēta augstākā kvalitāte

Saskaņā ar starptautiskā zivju eļļas standarta lietotāju atskaitēm izejviela atbilst augstākajiem 5 zvaigžņu novērtējuma kritērijiem. Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) atzīst šo standartu par caurspīdīguma simbolu un uzskata to par vienu no uzticamākajiem, nosakot zivju eļļas kvalitāti. Katru FJORD STRONG OMEGA-3 izejvielas partiju pārbauda neatkarīga laboratorija saskaņā ar starptautiskā mērogā atzītu metodiku.

Īpaši tīra

Pievērsiet uzmanību tam, cik tā ir caurspīdīga. FJORD STRONG OMEGA-3 izejviela ir testēta un apstiprināta saskaņā ar visaugstākā līmeņa starptautisko standartu, kurš piemēro stingrākas prasības kvalitātei – izejvielas svaigumam, piesārņojuma (smago metālu, dioksīnu un PCB) kontrolei.

Labi absorbējama omega-3,

jo tā ir dabā dabiski esošajā triglicerīdu formā.

Aizsardzība pret oksidēšanos

Tās nodrošināšanai kapsulās tiek izmantots antioksidants – alfa-tokoferols, kurš izceļas ar spēcīgāko antioksidantu iedarbību no visiem tokoferoliem. Savukārt šķidrajā zivju eļļā – koncentrēts tokoferolu ekstrakts. Tā ir taukos šķīstoša viela, tāpēc īpaši labi aizsargā zivju eļļu.

Sīkās savvaļas zivis tiek nozvejotas, ievērojot ilgtspējīgas zvejniecības

principus, no avotiem, kas viegli atjaunojas (anšoviem), tāpēc ir mazāka ietekme uz vidi, tiek taupīti jūras resursi. Izejvielas ražotājam ir apstiprināts “Jūras drauga” statuss. Tāpēc, lietojot “FJORD STRONG OMEGA-3”, jūs ne tikai uzturat sava organisma funkcijas, bet arī dodat savu artavu dabas aizsardzībā.

Īpaši garšīgi – bez zivju garšas

Šķidrajai zivju eļļai nav ierastās zivju garšas, tikai maigi jūtama dabiskā citrona nots mainīs jūsu uzskatus un sniegs ļoti patīkamu pieredzi, lietojot zivju eļļu ikdienā.

Video

Uzticams ražotājs

“Valentis” – starptautisks farmācijas uzņēmums, kas darbojas jau 100 gadus un visos darbības līmeņos piemēro augstākās kvalitātes kritērijus. “Valentis” izmanto visjaunākās tehnoloģijas uztura bagātinātāju, augu preparātu un medicīnisko ierīču radīšanā un ražošanā. “Valentis” ir pārstāvniecības dažādās valstīs. “Valentis Norway” pārstāvniecība, kas izveidota Norvēģijā 2014. gadā, ir reģistrētais FJØRD zivju eļļas ražotājs. Izplatītājs: UAB “Valentis Baltic”, Molėtų pl. 11, Viļņa, Lietuva.

GMP sertifikāts

UAB “Valentis” ir medikamentu ražotājs, kuram ir Labas ražošanas prakses (latv. LRP, angl. GMP) sertifikāts.

GPP sertifikāts

UAB “Valentis” / UAB “Valentis Pharma” / UAB “Valentis Baltic” veic medikamentu izplatīšanu saskaņā ar Zāļu labas izplatīšanas prakses prasībām

ISO 9001:2015 sertifikāts

UAB “Valentis” vadības sistēma ir atzīta par atbilstošu šim vadības sistēmas standartam, kurš ir spēkā esošs zāļu preparātu, medicīnisko iekārtu, uztura bagātinātāju, kosmētikas izstrādājumu radīšanai, ražošanai, uzglabāšanai un pārdošanai.

ISO 13485 sertifikāts

UAB “Valentis” vadības sistēma ir atzīta par atbilstošu šim sertifikātam. Šis sertifikāts ir spēkā esošs medicīnisko iekārtu, kas ir paredzētas ginekoloģiskai izmantošanai, izmantošanai mutē un rīklē, kā arī izmantošanai osteoartrīta bojātā locītavā, radīšanai, ražošanai, uzglabāšanai un pārdošanai.